کسب در آمد از اینترنت

برای اولین بار در بن تمامی فروشگاهای اینترنتی با درصدی بیشتر از همه
با ۲۲% کمیسیون !
چرا سیستم کسب درآمد فروشگاه زیرو تم !

 

کسب در آمد از اینترنت

کسب در آمد از اینترنت

تیم زیرو تم در نظر دارد به تعداد محدودی بازاریاب فعال با جوایز و امکانات عالی و همچنین پورسانت عالی استخدام کند

بازاریابی که در هفته ۶ کاربر به ما ارجاع دهد و خرید کامل کنند میتواند در خواست طراحی یک سایت ( هر نوعی وب سایتی ) و یا درخواست یک هاست ۵ گیگ بایتی مادام العمر را تیکت نماید تا ما طبق این سند و قول عمل کنیم

سیستم کسب درآمد یا Affiliate Marketing سیستمی است که به سایت ها، وبلاگ ها و افراد فعال در سایت های اینترنتی کمک می کند از طریق سایت یا فعالیت خود درآمد کسب کنند.

این روش درآمد، مناسب سایت ها و وبلاگ هایی است که منبع درآمدی ندارند و نمی توانند به راحتی برای سایت خود تبلیغات جذب کنند و به آنها کمک می کند بخشی از هزینه های خود را با معرفی سایت هایی که سیستم کسب درآمد دارند تامین کنند. معروف ترین سیستم کسب درآمد را سایت آمازون دارد که سایت هایی که محصولات آمازون را از طریق این سیستم معرفی می کنند از بابت فروش کمیسیون دریافت می کنند. درآمد از طریق سیستم کسب درآمد وقتی است که مشتری که شما معرفی می کنید خرید انجام دهد.

شما نیز می توانید با معرفی فروشگاه زیرو تم در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید. فروشگاه زیروتم سایت تجاری است و از طریق فروش محصولات مجازی (پوسته و اسکریپت هاست و سرور . طراحی و کد نویسی)، درآمد کسب می‌کند. سیستم کسب درآمد به ما کمک می‌کند تا به جای پرداخت هزینه‌های بالای تبلیغات، درصدی از سود خود را با کاربرانی که ما را معرفی می‌کنند سهیم شویم.

برای معرفی فروشگاه زیرو تم لینک منحصر به فردی در اختیار شما قرار می گیرد که در حقیقت نام کاربری شما به لینک اصلی اضافه شده است. پونیشا روی مرورگر کاربرانی که شما از طریق این لینک معرفی می کنید کوکی نصب می کند که مشخص می شود این کاربر از طرف چه کسی معرفی شده است. زمانی که او در سایت ثبت نام کند در لیست کسب درآمد شما قرار می گیرد و هر محصولی خرداری کند شما کمیسیون دریافت می کنید.

قبل از شروع قوانین سایت  را مطالعه کنید.

تمام افرادی که شما از طریق لینک منحصر بفرد خود معرفی می‌کنید، پس از ثبت نام، به نام شما ثبت می‌شوند و هر زمان آنها محصولی خرید کنند، بلافاصله کمیسیون دریافت خواهید کرد.

همان طور می دانید در حال حاضر به ازای فروش هر محصول ۲۲ درصد کمیسیون در اختیار شما قرار خواهد گرفت برای مثال اگر شما یک محصول ۱۰۰۰۰۰ تومانی را به ۵ نفر بفروشید یعنی ۱۰۵۰۰۰ تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد، به عبارتی با فروش ۵ محصول ۱۰۵۰۰۰ تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد، فرصت را از دست ندهید و جزء برترین افراد باشید.

برای شروع روی تصویر زیر کلیک کنید.

ثبت نام بازاریاب

ثبت نام بازاریاب

خرید قالب وردپرس|قالب وردپرس|پوسته وردپرس|افزونه وردپرس
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید